Sundej masku - 4. Znamení zvěrokruhu, horoskopy

22. ledna 2014 v 3:11 | Aurélie |  Sundej masku

Znamení zvěrokruhu, horoskopy - věříš na horoskopy, sedí na tvé znamení, nebo máš pocit, že jsi někde trochu jinde? Kterému znamení se asi nejvíc podobáš? Čteš si někdy horoskopy a směješ se tomu, nebo nikdy na tyhle věci neptýtváš časem?

.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x

Věříš na horoskopy? Záleží hodně na tom, jaké horoskopy to jsou, a kde je najdu. Na některých stránkách je to ztráta času, jinde je to dost výstižné. Horoskop beru jako takový druhý náhled na člověka - používám je spíše k zamyšlení než k rozhodnutí.Sedí na tvé znamení nebo máš pocit, že jsi někde trochu jinde? Některé ano, některé ne. Jak jsem psala výše, záleží dost na stránce, kde je čtu.

Kterému znamení se asi nejvíc podobáš? Nikdy nějak zvášť ostatní znamení nezkoumám. Je ale pravda, že kromě Vah (které jsou moje znamení) se z části podobám i Panně - je to ale možná proto, protože jsem hned na začátku vah. Hned v prvním nebo druhém dnu. Pokud mám jmenovat například čínské, keltské nebo indiánské, tak ty na mě sedí víc.

Čteš si někdy horoskopy a směješ se tomu, nebo nikdy na tyhle věci neptýtváš časem? Pokud se zrovna nudím nebo se mi nechce nic dělat, tak sufruju po něterých stránkách. Existují případy, kdy zabrousím i do horoskopů, ale většinou mé oblíbené jsou na celou dobu a ne nějaké denní, takže tam nic moc nového nevyčtu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama