Numerologie (výklad) #01

26. ledna 2014 v 18:18 | Aurélie |  Numerologie (výklady)

Jak jsem slíbila, o víkendu jsem si našla čas a udělala pro vás numerologický výklad z data narození. Jelikož ale nemám moc času, tak jsem zatím udělala jen jeden. Další budou během týdne. Ještě než ale začnu, tak chci připomenout, že cokoli mi tu vyjde, tak je to jen ukazatel cesty... do cíle se dá dojít i jinudy, takže se na to neupněte - je to spíš pro nový náhled.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12.9.2000
V součtu je číslo 5 - stojí přesně uprostřed čísel, což znamená, že má od všeho trochu - jenže kdo má od všeho trochu, tak pořádně neumí nic. Pokud to mám říci trochu jinak, tak se zajímá o plno věci, ale díky své nestálosti nic z toho nedělá pořádně - 5 je netrpělivá. Ale jelikož chce od každého trochu, tak velmi ráda poznává nové věci, ráda komunikuje a využívá všech svých dovednosti (o kterých většinou i ví).
Datum začíná na 1, což symbolizuje začátek, individualitu. Hned za tím následuje 2 - číslo přátelství, rovnováhy, citů. Spolu s jedničkou značí sílu vést. Takový člověk by měl být schopný druhým pomoci - ale nesmí se toho bát. Poté následuje 9, což je nejvyšší božské číslo - dosažení svobody. Také značí zbrklost, originalitu. Jako předposlední číslo je opět 2 - intuice, vnitřní hlas, přátelsví... poté tam jsou tři 0 - nulu někteří lidé neuznávají jako číslo, protože vlastně nula znamená nic. Podle mě ale nula zmírňuje a oslabuje předchozí čísla - pokud ji necháme to udělat.


Ve shrnutí člověk s takovým datem narození má sklon k individualitě, zvládá dobře začátky (i když se jich někdy bojí). Pokud toto dodrží, tak je přátelský. Umí být empatický. Díky tomu se stává více šťastným a dosahuje svobody. Nesmí ale poté ztratit pozornost, protože dvojka na konci značí opět empatii, vnitří hlas a přátelsví. Nula tam je od toho, aby strašila při případném neúspěchu a popření svých schopností. Tento člověk by si měl více věřit, ale také odhladnout, kdy je to potřeba a kdy ne. Pětka tam značí nestálost a schopnost samostatnosti a touhu po tom. Takový člověk nechce žít ve stereotypu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Camilla Camilla | Web | 26. ledna 2014 v 21:06 | Reagovat

No tak to jsem nečekal! :O Je to úplně přesný! :D Děkuju moc. :) Jinak, někdy mě štve, že u ničeho dlouho nevydržím, ale nedokážu to potlačit. :D

2 magicforever magicforever | Web | 27. ledna 2014 v 19:28 | Reagovat

Už sa teším na svoj. Vypadá to naozaj dobre :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama