Rok 2013

27. prosince 2013 v 3:11 | Aurélie |  Témata Týdne
Rok 2013? Pamatuju si, jak jsem v prvních pár minutách tohoto roku cítila, že bude plný změn. Že se díky němu můj život dost změní. Že si během něj hodně věcí uvědomím, hodně věcí, co v něm zažiju, mě poučí a udělá silnější. Tehdy jsem se vůbec nemýlila. Tento rok můj život strašně změnit. Nikdy bych neřekla, že jeden rok toho může udělat tolik moc.

Vstupovala jsem do něj jako deváťačka na ZŠ. Koncem ledna jsem navštívila den otevřených dveří na nejbližším gymplu. Od té chvíle jsem věděla, že po tomto školním roce musím jít tam. Poslední týdný, dny do konce ZŠ jsem někdy doslova odpočítávala... to jsem ještě netušila, že něco ze základky mi přece bude chybět. Ty dveře se ale jednou zavřím musely. Prázdniny jsem prožila úplně jinak než jsem plánovala. Troufám si tvrdit, že to bylo moje nejhorší období tohoto roku, ale dost jsem si z nich vzala a hodně mě poučily. S nástupem na gympl jsem poznala plno nových lidí - ne jenom spolužáků, ale i studentů z jiných tříd, které do teď někdy potkávám na chodbách a zdravíme se. Po menším rozkoukání jsme s holkama založily kapelu, která má pro mě až nečekaný úspěch, jsem redaktorkou gympláckého časopisu a účastním se skoro všech aktivit ve škole. Ve srovnání se základkou je to otočení o 180 stupňů. Podle mě ale k lepšímu.


Jelikož občas věštím, neodpustila jsem si ani numerologii tohoto čísla. Zděsila jsem se, když mi při sečtení vyšlo číslo 6. Šestka je číslem materialismu, sobectví a někteří lidé ji označují za nejhorší. Já jsem se to pokusila vzít trochu optimističtěji a vyšlo mi poučení pomocí materiálních věcí. Když si pak udělám numerologii jednotlivých čísel, tak 2 = intuice, vnitřní hlas, 0 = zeslabení, popírání, 1 = začátek, něco nového, 3 = magické, pohádové číslo. Když to shrnu, tak v tomto roce by mělo každého čekat poučení na základě materialismu a kromě toho také něco nového, kde budete potřebovat (a budete mít) vnitřní hlas, který ale budete popírat. Pokud ho ale přijmete, tak to nové bude mít pohádkové dění. Za sebe můžu říct, že mě se to opravdu stalo, každý bod z toho se vyplnil.

Jaký jste měli a máte rok 2013 vy?
Změnil toho ve vašem životě hodně?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 abnormal-place abnormal-place | 27. prosince 2013 v 15:14 | Reagovat

Pro mě rok 2013 v poho

2 Camilla Camilla | Web | 27. prosince 2013 v 18:44 | Reagovat

Také jsem psala článek na toto TT. :)
Hezky jsi to napsala.
Tvá numerologie úplně dokonale odpovídá tomu, co se v mém životě za rok 2013 odehrálo. :D
- S kapelou ti přeji hodně úspěchů. :D

3 Milča Milča | Web | 28. prosince 2013 v 6:25 | Reagovat

Změnil hodně věcí, ale i jich hodně zůstalo stejných. Já jsem teprve v září nastoupila do deváté třídy a tudíž...je to pro mne rok jako každý jiný. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama