5.12.2013

5. prosince 2013 v 22:32 | Angelique |  Deníčkové perličky
Rozhodla jsem se s vámi podělit o ty nejlepší zážitky, co zažiju. A jelikož jich dneska bylo požehnaně, tak článek být musí. :)
Přijedu na zastávku, kde na mě čeká kámoška. Jdeme do zkušebny pro noty, trochu si zabubnujem a pádíme do školy, ať to stihnem. Celý den nás obě štve, že musíme mít odpoledku a nemůžeme jít tím pádem zkoušet. První hodinu Dějepis - test, o kterém jsme věděli. Dostala jsem haluzáckou jedničku (mít přísnější učitelku, tak mám dvojku). Druhá hodina Němčina. Z té jsem se šikovně vyvlíkla, protože některé z nás zavolali do jídelny, kde nám učitelky vysvětlovaly věci ohledně First Lego Leage (soutěž, která je v sobotu a já na ní pomáhám). Následovala Chemie. V té nám učitelka pustila dokument z cyklu Byl jednou jeden vynálezce. Nestíhala kvůli FLL. Asi v půlce hodiny k nás přišel do hodiny Mikuláš s čertem a andělem. Jsem si nemyslela, že bych toto někdy zažila na gymplu v prváku, ale líbilo se mi to. Všichni se na své role hodili a byla strašná stranda. Čert nás pomazal něčím černým udajně na boty. Moc to dolů nešlo, ale nakonec jsem nad tím zvítězila. 4. hodina - Zeměpis. Vcelku klidná hodina kupodivu. Trochu se to rozjelo pátou - opět dějepis (změna rozvrhu) - ale nějaká ta perlička tam přímo nebyla. Ta byla až na obědě, kdy jsme se dozvěděli, že odpoledka odpadá, a tím pádem můžem do zkušebny. Jsme normálně začaly s holkama bouchat do stolu do rytmu. Nám bylo v tu ránu jedno, že jsme v jídelně... moc lidí tam stejně nebylo. Ve zkušebně jsme blby tak jak jsem si myslela. Já jsem musela 14:30 zrhnout do ZUŠky. Tam nic moc zajímavé nebylo. Pak už jsem jela domů. Udělala si úkoly, pustila si jeden díl seriálu na notebooku. Jako taková třešnička na dortu by se dalo považovat vypnutí elektřiny asi na 15 minut. Mě to ale celkem bylo jedno, protože mám noťas. Jen jsem si musela zapálit svíčku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lussy Lussy | Web | 7. prosince 2013 v 12:01 | Reagovat

Tak to tě muselo potěšit že ti odpadla odpoledka. Já je totiž nenavidím,ještě máme tělák a nikdy se mi nechce nic dělat. Jiank ty v tušce zpiváš? Já totiž taky. A u nás ve škole žadnej mikuláš nebyl. Prostě nic. Trochu mě to zklamalo ale tak co už no.

2 Angelique Angelique | Web | 8. prosince 2013 v 15:41 | Reagovat

hraju na keyboard (většinou sednu ale ke klavíru, protože do něj jsem taky chodila) a i zpívám

3 Nejshy Nejshy | 20. prosince 2013 v 19:15 | Reagovat

Hej to si pamatuju jak něco! Taky si pamatuju jak jsme museli volat terce o těch klíčích a ona zdrhla beze slova z hodiny aby nám je dala ! :D Prdel byla až na těch pár věcí co není dobré nikde psát :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama