Liebster Blog Awards #2

25. října 2013 v 22:47 | Angelique |  Ostatní
Opět jsem se tu pár dní neukázala, ale ono to tak prostě někdy bude, jelikož už nejsem na základce a s holkama ještě zakládáme kapelu, takže jsem ráda, když si najdu chvilku klidu, kdy nemusím nic dělat. Jako já bych stihla napsat nějaký článek, ale neměl by pořádně hlavu ani patu, a to myslím by bylo k ničemu. Teď ale budeme mít týden volna, tak bych to tu mohla trochu víc rozjet. :) Možná udělám i nějaký nový design nebo změním pozadí na designu.... ale teď už k článku:
Jsem byla opět nominovaná do LBA (od Pisatelky), takže tady jsou mé odpovědi. 10 věcí o sobě a další info k tomu tu psát nebudu, jelikož jsem to už dělala (TADY).
1.Máš ráda Londýn proč?
Vcelku jo, nedalo by se ale říci, že je to moje neoblíbenější město. Když jsem tam byla, tak na ně tak zvláštně působilo... tak klidně a zároveň uspěchaně v takovém zajímavém nádechu. Na Londýně se mi moc líbí, že má úžasnou historii a je se pořád na co koukat.

2.Jakou máš nejraději knížku
Asi od Alušky Svět za Oponou, tu jsem přečetla během pár dní, moc se mi líbila.

3.Jaké typy knih preferuješ?
Hodně mě teď baví číst knihy o psychologii - spíše takové naučné, no... ale jinak rozhodně čtu fantasy, i když... dost záleží na prvním dojmu z knížky, když ji vidím - ten mě většinou nezklame.

4.Film x Divadlo
Podle toho jaké, ale asi spíše film.

5.Co by jsi řekla např. Angličanovy kdyby se tě ptal na náš stát a Miloše Zemana?
Chvilku bych na něj hleděla, jestli tu otázku myslel vážně. Pak bych o tom chvíly přemýšlela a až za nějakou dobu bych řekla, že se nějak o politiku nezajímám a že tak jediné, co mu můžu poradit je si zapnou televizi, kde je snad skoro pořád.

6.Jaký předmět tě njvíce baví\l na ZŠ?
Asi Angličtina, i když někdy i Matematika, ale to bylo způsobené spíše stylem hodin, kdy jsme se skoro nikdy nenudily (byly dost vtipné :D)

7.Čteš ráda a proč?
Díky mému nabytému programu to nějak moc nestíhám, ale momentálně čtu povinnou četbu a knížky na referáty + knížku k psychologii. Pokud mě ale nějaká knížka fakt zaujme a vtáhne do děje, tak ji přečtu klidně během pár dní - ten čas si prostě najdu. Čtení mě donutí se nad hodně věcma zamyslet. Někdy tam jsou zcela jiné a většinou i zajímavé pohledy na věci nebo nějaké aktivity.

8.Jak vnímáš Čínu?
Jsem si asi už zvykla, že je skoro všude a nějak to ani neřeším. Ale stejně by muselo být zajímavé se někdy do Číny podávat... ta jejich kultura... určitě by to stálo za to. :)

9.Kdby jsi měla moc vyhodila by jsi cikány a vietnamce z našeho státu?
Ne. Určitě bych neházela lidi do pytle podle národnosti a pak je po těch skupinkách vyhazovala. Navíc si myslím, že chyba není v lidech, ale v systému, což toto by moc toho ani nevyřešilo.

10.Jaký film máš nejraději?
Asi Imaginaerum od Nightwish. Připadá mi strašně zajímavě udělaný, zapůsobil na mě úplně jinak než zbytek filmů. Donutil mě strašně přemýšlet a jako jeden z mála ve mně vyvolal strašně moc emocí... jsem byla po skončení úplně mimo :)) Navíc Nighrwish je moje oblíbená kapela, takže i to je trochu pro ten film plus.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 diary-povidky diary-povidky | Web | 26. října 2013 v 21:25 | Reagovat

:) děkuji za odpovědi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama